fbpx

Zestawy elektroniczne do samodzielnego montażu

Nie wciskamy kitu!

Ale czy wiesz, że ponad 30 lat projektujemy i produkujemy KITy, czyli elektroniczne zestawy do samodzielnego montażu?
Od płytki PCB, garści elementów elektronicznych i instrukcji do kompletnego urządzenia.

CO ROBIMY?

  • Edukujemy i wyposażamy w praktyczne umiejętności uczniów technikum.
  • Pomagamy rozwijać zainteresowanie elektroniką pasjonatom
  • Wspieramy profesjonalistów.

SPRAWDŹ PEŁNĄ OFERTĘ ZESTAWÓW!

Znajdziesz w niej urządzenia z dziedziny audio, praktycznych czujników codziennego użytku a także ciekawych gadżetów. Eksploruj świat elektroniki z Nord Elektronik Plus.

ZESTAWÓW W OFERCIE

ZESTAWY DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU W PRAKTYCE

NE015   POLICYJNY STROBOSKOP

Zestaw NE015 naśladuje światła sygnalizujące pojazd uprzywilejowany, tzw. „kogut” policyjny. Po podaniu napięcia +9VDC, diody niebieskie i czerwone zaczynają migać na przemian. Częstotliwość mignięć reguluje potencjometr montażowy na płytce.

NE004  SYGNALIZATOR AKUSTYCZNY

Uniwersalny jednodźwiekowy sygnalizator o prostej budowie, małych wymiarach oraz szerokim zakresie zasilania 5-15V, pozwala na różnorodność zastosowania, np. jako sygnalizator włączonych światłe w samochodzie.

NE002   MIGAJĄCE SERDUSZKO

Na niewielkiej płytce drukowanej z wizerunkiem serca umieszczonych jest dziesięć mrugających diod LED. Za sterownik służy generator astabilny zbudowany w oparciu o bardzo popularny układ scalony NE555.

Wszystkie zestawy znajdziesz w naszym sklepie na allegro

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czym są zestawy do samodzielnego montażu?

Zestaw do samodzielnego montażu (KIT) to urządzenia dla profesjonalistów i hobbystów. Mogą być znakomitą pomocą edukacyjną w nauce lutowania. W zestawie otrzymujesz płytkę drukowaną (PCB – printed circuit board), komplet podzespołów elektronicznych oraz instrukcję montażu. Zestawy wymagają umiejętności lutowania.

Dla kogo są przeznaczone?

Zestawy do samodzielnego montażu są przeznaczone wyłącznie do celów edukacyjnych i demonstracyjnych. Nie są przeznaczone do użytku w zastosowaniach komercyjnych. Jeśli są one używane w takich zastosowaniach, nabywca przyjmuje całą odpowiedzialność za zapewnienie zgodności ze wszystkimi przepisami.

Czy można kupić samą płytkę lub zmontowany zestaw?

Nie sprzedajemy samych płytek ani elementów.
Pojedyncze sztuki zmontowanych zestawów są dostępne na Allegro – były przygotowane i uruchomione na potrzeby materiałów promocyjnych.

Jakie umiejętności należy posiadać, żeby zmontować zestaw?

Zestawy wymagają przede wszystkim umiejętności lutowania. Przyda się również podstawowa znajomość zasad montażu elektrycznego i mechanicznego układów elektronicznych.

Gdzie mogę kupić wasze zestawy?

Nasze KITy można kupić na Allegro, u naszych dystrybutorów oraz w sklepie stacjonarnym w Słupsku. W przypadku zakupu w sklepie stacjonarnym prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, gdyż nie zawsze mamy na stanie odpowiednią ilość złożonych zestawów i mogą wymagać konfekcjonowania.