fbpx

Włączniki i sterowniki LED

Seria mikrowłączników do oświetlenia LED. Dzięki niewielkim wymiarom większość mieści się w profilach dedykowanych taśmom LED.

Producent Włączników do Taśm LED

Jesteśmy doświadczonym producentem włączników do taśm LED, specjalizującym się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań do oświetlenia LED, w szczególności włączników dedykowanych do profili aluminiowych.

Nasza oferta obejmuje włączniki typu:

  • bezdotykowe, reagujące na ruch dłoni (MOVE, OPTO)
  • dotykowe, z przyciskiem (SWITCH)
  • dotykowe, działające przez klosz profilu (SIMPLE, TOUCH)
  • pojemnościowe, działające przez płyty meblowe (BOARD)
  • drzwiowe (DOOR)

Jako producent włączników LED, jesteśmy dumni z naszej pasji do innowacji i dążenia do spełniania oczekiwań klientów. Dlatego wybierając nasze włączniki do taśm LED, wybierasz najwyższą jakość i doświadczenie w jednym.

Dla naszych klientów biznesowych, zapewniamy pełen zakres usług i wsparcia, oferując dogodne opcje kontaktu poprzez e-mail lub telefon. Chętnie doradzimy i znajdziemy rozwiązania dostosowane do unikalnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Dla klientów indywidualnych, zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego, który mieści się w Słupsku. Tutaj możesz osobiście zapoznać się z naszą ofertą, uzyskać fachowe porady od naszego personelu oraz znaleźć idealne włączniki do Twojego projektu.

Innowacyjne Rozwiązania Nord Elektronik Plus

Funkcja DELAY

Włączniki dotykowe SWITCH i TOUCH, oraz bezdotykowy włącznik OPTO posiadają funkcję opóźnionego wyłączania – natężenie światła powoli zmniejsza się, aż do całkowitego wyłączenia.

Max obciążenie:
12V DC – 5A (60W);
24V DC – 3A (72W)

Funkcja SOFT START

Moduł miękkiego startu z regulacją czasu rozjaśniania realizowaną przez potencjometr do oświetlenia LED w postaci taśm i listew LED. Ze względu na swoje niewielkie wymiary może być umieszczony w profilu aluminiowym.

Max obciążenie:
12V DC – 5A (60W);
24V DC – 3A (72W)

Wymiary:
55x10x3 mm