fbpx

Oświetlenie LED kuchni w bloku

W szafkach wiszących został zrobiony frez, w który wpuszczono profil GROOVE firmy TOPMET Light, dzięki czemu jest on prawie niewidoczny. Jako źródło światła zastosowano taśmę LED 5050 60LED/mb o barwie neutralnej. Dotykowy włącznik światła TOUCH znajduje się w profilu, a dzięki przeprowadzeniu przewodów za szafkami i okapem do drugiej części, można jednym włącznikiem obsługiwać całe oświetlenie nad blatem.

Nad oknem i blatem „kawowym” zastosowano profil SURFACE firmy TOPMET Light i również taśmę LED 5050 60LED/mb o barwie neutralnej. Oświetlenie nad blatem można włączać włącznikiem TOUCH. Można nim również dostosować natężenie oświetlenia (od 10% do 100% jasności).

W witrynie, tak jak i w szafkach wiszących, zamontowano profil GROOVE. Został poprowadzony w pionie, na lewym boku witryny, dzięki czemu nie widać źródła światła od wejścia do kuchni. Źródłem światła jest taśma 3528 60LED/mb o barwie ciepłej, dla stworzenia przytulnej atmosfery. Witryna i oświetlenie nad oknem włączane są z pilota z możliwością regulacji natężenia światła.

Potrzebujesz oświetlenia do swojej kuchni?

Przyjedź do nas (lub napisz)! Doradzimy, podpowiemy ciekawe rozwiązania, dotniemy na wymiar i przygotujemy pod montaż.