Neplus

NEPLUS to polska firma, składająca się z entuzjastów elektroniki i oświetlenia LED. Jesteśmy otwarci na wiedzę, nowoczesne technologie i ciekawe wyzwania. To właśnie dlatego przez 30 lat działalności przeszliśmy od prostych zestawów do samodzielnego montażu, do zaawansowanych sterowników elektronicznych, które używane są na całym świecie.

Mirosław Latkowski, właściciel NORD ELEKTRONIK PLUS

Co robimy?

Projektujemy i produkujemy urządzenia elektroniczne. Od prostych urządzeń dla branży reklamowej, jak migające diody czy podświetlenia do standów reklamowych, po skomplikowane urządzenia dla przemysłu i firm specjalistycznych.

Najnowszą naszą gałęzią projektową i produkcyjną są mikro włączniki do taśm i listew LED. Pomagają one załączać i regulować natężenie światła. Możesz wykorzystać je w wielu miejscach: w kuchni do włączania oświetlenia nad blatem, w garderobie, szafie, czy garażu. Zamontuj je wraz z taśmą LED na półkach w salonie i ciesz się dekoracyjnym oświetleniem.

Kim jesteśmy?

Zaufali nam pasjonaci elektroniki. Nasze zestawy do samodzielnego montażu składali klienci m.in. w Polsce, Czechach, na Litwie, Słowacji, w Rumunii i Austrii. Z ich wykorzystaniem powstało wiele urządzeń, m.in. wzmacniacze audio czy czujniki zalania.

Od 10 lat dostarczamy rozwiązania w zakresie oświetlenia LED firmom reklamowym i meblowym. Oferujemy wiedzę techniczną i produkty dedykowane pod konkretne zamówienie. Pomagamy im rozbłysnąć na rynku dzięki listwom i sterownikom LED.

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy rozwiązania doceniane przez naszych klientów w Polsce i na świecie. Wyróżnia nas indywidualne podejście, wykorzystanie nowoczesnych technologii, pełna odpowiedzialność za wykonany produkt, innowacyjność oraz zespół młodych i zdolnych inżynierów i montażystów.

Dzięki zrealizowaniu wielu projektów, pasji i ponad 30 lat w branży elektronicznej mamy doświadczenie i możliwości, którym chcemy się z Tobą podzielić. Chcielibyśmy stworzyć razem z Tobą wspaniały nowy projekt.